دسته‌بندی نشده, ست لباس, ست مادر و دختر

چرا ست مادر و دختر انتخاب کنیم؟

لباس زیر

مقدمه

پیوند مادر و دختر یکی از خاص‌ترین و زیباترین پیوندهای دنیاست که از لحظه تولد نوزاد شروع شده و تا آخر عمر ادامه دارد. جالب است بدانید که مطالعات اخیر نشان می‌دهند مدارهای کورتیکو لیمبیک (که در تنظیم خلق و خو نقش دارند)، الگوهای انتقال رفتار مادر به دختر را آشکار کرده‌اند. این هماهنگی خلق و خو می‌تواند در بیشتر موارد از نوع لباس پوشیدن تا صحبت کردن مشخص شود. شاید به همین خاطر است که افراد دوست دارند از ست مادر و دختر برای نشان دادن این پیوندها استفاده کنند.

هماهنگی لباس مادر و دختر چه چیزی را نشان می‌دهد؟

فرقی ندارد که ست لباس مجلسی را در نظر بگیرید یا به دنبال گزینه‌های دیگر باشید، در هر صورت شما نوع سلیقه و میزان پیوند رابطه با دخترتان را به نمایش گذاشته‌اید. این انتخاب به ظاهر ساده به دیگران نشان می‌دهد که میان شما یک پیوند دوستانه برقرار است و علاوه بر رابطه مادر و دختری، دو دوست در کنار هم هستید.

در کنار این مسئله، انتخاب یک لباس هماهنگ با فرزندتان می‌تواند نشانه‌های زیر را به همراه داشته باشد.

1.    شما به استایل خود اهمیت می‌دهید

اینکه شما و دخترتان لباسی همرنگ و هم شکل پوشیده باشید، نشان می‌دهد که حتما به استایل خود اهمیت فراوانی می‌دهید. در واقع شما از آن دست افرادی هستید که برای انتخاب یک لباس مناسب، جواهرات و مواردی از این دست وقت گذاشته و با دقت زیاد، به آراستگی ظاهر خود فکر می‌کنید. این نکته می‌تواند وجه تفاوت زیادی میان شما و افرادی که حوصله این مسائل را ندارند، ایجاد کند.

2.   ست مادر و دختر نشان می دهد حس عاطفی میان شما در بالاترین سطح است

زمانی که به دنبال یک لباس مجلسی در تهران یا دیگر شهرهای کشور هستید، به دخترتان نشان می‌دهید که بودن با او برای شما ارزشمند است. این حس دوستانه و صمیمی به آنها ثابت می‌کند مادر همیشه در دسترس است و هر زمان که به او نیاز داشته باشند به فکر همه چیز خواهد بود.

ست مادر و دختر تنها انتخاب یک لباس برای مهمانی خانوادگی نیست. این مسئله می‌تواند از دو تکه لباس هماهنگ فراتر رفته و پیوند افراد را با هم تقویت کند. همچنین دختر به عنوان یک الگوی آراسته به مادر خود نگاه کرده و او را سرمشق خود قرار خواهد داد.

 

لباس زیر

3.    اعتماد بین شما با ست مادر و دختر افزایش پیدا می‌کند

بهتر است زمان خرید لباس شب یلدا و یا هر مناسب دیگر، نظر دخترتان را هم بپرسید. حتما دیده‌اید که برخی از مادران دختر خود را تنها زمان انجام یک فعالیت با دستاوردهای زیاد، تشویق می‌کنند. این رفتار اعتماد بین آنها را از بین خواهد برد. ضمن اینکه دختر همیشه از مادرش ناراضی است، بیشتر مسائل و اتفاقات رخ داده را نیز پنهان خواهد کرد.

در نتیجه مهم است که در همه موارد، از خرید یک دست لباس هماهنگ تا مسائل بزرگ‌تر، نظر او را پرسیده و برای شخصیت فرزند خود، ارزش قائل باشید. این مسئله حتما اعتماد میان شما را افزایش می‌دهد.

4.    این پیوند برای هر دو شما مهم است

فرقی ندارد که ایده این نوع ست کردن از طرف شما ارائه شود یا دخترتان، در هر دو وضعیت نشان می‌دهید که رابطه مادر و دختری برای شما مهم است. همراهی کردن با اعضای خانواده در مراسم‌ها و لحظات به یاد ماندنی مثل عید نوروز، شب یلدا و مواردی از این دست می‌تواند خاطرات ماندگاری را برای شما به همراه داشته باشد.

پس خوب است که با استفاده از ترفندهای مختلف ست مادر و دختر، بتوانید به این لحظات وقار بیشتری بدهید. فراموش نکنید که استفاده از ست لباس مجلسی و دیگر موارد می‌تواند عکس‌های یادگاری شما را نیز جذاب کند.

5.    با ست مادر و دختر اگر قهر بوده‌اید، آشتی می‌کنید

اختلاف نظر در همه خانواده‌ها وجود دارد مهم این است که با پیدا کردن بهانه‌های کوچک، آشتی کنید و اختلاف‌ها را کنار بگذارید. به خصوص اگر دختر شما، کودک حساسی باشد. در این موقعیت می‌توانید با برنامه ریزی برای خرید لباس شب یلدا به صورت هماهنگ، درهای آشتی را باز کرده و اختلاف‌های پیش آمده را کنار بگذارید.

فراموش نکنید که این روش تنها یک توصیه کوچک است و نباید روش فرزند پروری شما را تحت الشعاع قرار دهد. تنها مسئله مهم حفظ حرمت‌هاست و افزایش حس اعتمادی که میان شما وجود دارد. جالب است بدانید که یکی از انواع رایج روابط مشترک بین مادران و دختران، رابطه درهم تنیده نامیده می‌شود. ما با این پیشنهاد قصد داریم شما را به این مسیر رهنمود کنیم.

رابطه درهم تنیده، محبت آمیز است؛ زیرا مادر با دخترش به عنوان بهترین دوست رفتار می‌کند. هر دوی آنها علایق، احساسات و بسیاری چیزهای دیگر را به اشتراک می‌گذارند. این مواد می‌تواند از خرید لباس مجلسی در تهران و دیگر شهرهای کشور شروع شده و تا مسافرت‌های دونفره ادامه پیدا کند.

اورال

6.    افسردگی دختر خود را از بین می‌برید

قبلا هم اشاره کردیم که تلاش برای تهیه ست مادر و دختر، در یک خرید ساده خلاصه نمی‌شود. در حالی که بیشتر افراد گمان می‌کنند افسردگی مسئله‌ای حاد برای نوجوانان است؛ اما باید بدانید که این مورد در کودکان نیز دیده می‌شود. پس بهتر است با استفاده از ترفندهایی این چنینی به آنها نشان دهید که در خانواده مورد احترام بوده و جای امنی دارند.

فراموش نکنید که در تحقیقات انجام شده، هر نوع جدایی از مادر (فیزیکی و عاطفی) به شدت بر روحیه فرزندان دختر تاثیر گذاشته و آنها را از حضور پررنگ در جامعه دور می‌کند. با این اوصاف، مهم است که برای تقویت این پیوند تلاش کنید تا فرزندتان دچار مسائلی از این دست نشود.

 

7.    الگوی دخترتان می شوید

حتما با این عادت دخترها آشنا هستید که یا کفش مادر را به پا کرده و یا روسری او را برداشته و بازی می‌کنند. این نشانه خوبی است و تضمین می‌کند که شما می‌توانید الگوی خوبی برای کودک‌تان باشید. در چنین مواقعی نه تنها نسخه کوچکی از لباس شما، بلکه رفتارتان را هم کپی خواهند کرد.

 

جمع بندی

در نهایت امر برای تهیه و خرید یک ست زیبای مادر و دختر نیاز به جستجو زیاد ندارید. می‌توانید با استفاده از پیشنهادهای مختلف زیباپوشان روند انتخاب خود را تسهیل کنید. این مجموعه با استفاده از نکات مهمی مانند رنگ، جنس پارچه و مدل‌های به روز در کنار شماست تا بتوانید خرید راحتی داشته باشید.

پیشنهاد می شود مقاله همه چیز درباره ست مادر و دختر را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *